PAT – Satüdaş A.Ş.

1971 yılında Sakarya’da Pancar Üreticileri Kooperatifi ve Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. ortaklığı ile kurulmuş olan Satüdaş A.Ş. 2019 yılında Uluer Group tarafından devir alınmıştır. Toplam 30 personelin çalıştığı tesiste hem iç piyasa hem de ihracat için üretim yapılmaktadır. Tesis, püre, patates unu, patates cipsi, patates nişastası, patates çorbası ve patates köftesi üretmektedir. Bu üretimlerin dışında aynı zamanda Mısır Unu, Pirinç Unu, Buğday Nişastası, Mısır Nişastası üretip, ambalajlayıp halka arz edebilecek büyük bir üretim ve paketleme makineleri grubuna ve ilgili izin ve lisanslara sahiptir.
Türkiye’nin ilk patates cipsi markası “PAT”, Satüdaş bünyesinde kurulu ve faaliyetlerine devam eden, Türkiye’nin efsanevi patates markasıdır.

Satüdaş Sakarya Tarım Ürünleri Üretme ve Değerlendirme A.Ş.

Nevşehir – Niğde Karayolu, Kaymaklı Kasabası Çıkışı 2. km.

Kaymaklı / Nevşehir

Tel: +90 (0) 384 218 30 52
Fax: +90 (0) 384 218 30 51
Mail: info@satudas.com.tr
www.satudas.com.tr

Sıcak Hava Balonu İşletmeleri

Sri Lanka Balloon – Dambulla, Sigiriya / Sri Lanka

Uluer Group tarafından 2016 yılında Güney Asya ülkesi Sri Lanka‘da “Lanka Ballooning (Pvt) Ltd” unvan adıyla kurulan Sri Lanka Balloon, yurtdışında faaliyet gösteren ilk ve tek Türk balon ve havacılık işletmesi olmasının yanı sıra,  yurtdışındaki tek özel bayrak taşıyıcı havacılık şirketi olmuştur. 2 balon, 26 yolcu kapasitesi ile tropikal cennet olarak anılan Sri Lanka’da yerli ve yabancı müşterilerine hizmet vermektedir.

Sri Lanka Balloon

1st Mile Post, Batuyaya, Kandalama Road, Dambulla / Sri Lanka

+94 (0) 77 472 7700

info@srilankaballoon.com

www.srilankaballoon.com

Kapadokya TV & Kapadokya Medya Grup

Nevşehir’de bölgesel yayın yapan Kapadokya TV Yayıncılık A.Ş., Kültür ve Turizm Başkenti Kapadokya’nın Dünyaya açılan kapısı olmuştur. Kapadokya TV karasal yayını, haber sitesi, internet radyosu ve Cappadocia Life Kültür – Sanat Dergisi ile Kapadokya’nın tanıtımında önemli rol oynamaktadır.

2000 Evler Mahallesi TOKİ İş Merkezi No:16 Nevşehir

Uluer Defense

Uzun yıllar boyunca USAŞ | Uluer Savunma Sanayi taktik av tüfekleri, güvenilir av tüfeği talep eden hükümetlerin, güvenlik yüklenicilerinin, kolluk kuvvetlerinin seçimi olmuştur. Pompalı ve yarı otomatik av tüfeği tasarımlarımız, en zorlu koşullar ve durumlar altında, her kıtada ve dünyanın her köşesinde gücünü, dayanıklılığını ve kalitesini kanıtlamıştır. Bu silahlar, ateş altında mutlak güvenilirlik için kesin olarak ölçülmüş ve CNC kesimli iç parçalar kullanılarak sağlam bir şekilde yapılmıştır. İster potansiyel olarak tehlikeli bir durumda kolluk görevlisi, isterse kendisi ve sevdikleri için güvenli ve emniyetli bir ortam isteyen bir vatandaş olsun, USAŞ | Uluer Savunma Sanayi taktik av tüfeklerine en çok ihtiyaç duyduğunuzda güvenebilirsiniz.

Uluer Savunma Sanayi A.Ş.

43169. Sok. No:26/A Huğlu- Beyşehir / Konya

+90 332 516 12 00

info@uluerdefense.com

www.uluerdefense.com

Tempest Tour

Tempest Tour Turizm ve Ticaret Ltd Şti, 1993 yılında kurulmuş, TÜRSAB A Grubu Seyahat Acentesi belgeli turizm şirketidir. Incoming Operasyonları, Toplantı Organizasyonları, Bölgesel Turlar ve Yolcu Taşımacılığı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Tempest Tour Turizm

Yukarı Mah. Aksoy Sok. No:15 Uçhisar / Nevşehir

tempest@uluergroup.com

www.tempesttour.com.tr

Koru Hotel Çankaya

Türkiye’nin kalbi Ankara’da, bürokrasi ve iş dünyasının merkezi Gaziosmanpaşa Kuleli Sokak’ta konumlanmış olan ve Ekim 2012’de açılan ve 2019’da Uluer Group bünyesine katılan Koru Hotel Çankaya, misafirlerine kusursuz hizmet sunma anlayışıyla konforun estetik ile buluştuğu noktada, lüks 48 odası, 300 kişilik çok amaçlı toplantı salonu, 80 kişilik Koru Restaurantı, 40 kişilik Lobby Barı ve Hamam & Spa merkeziyle hizmet vermektedir. 4 yıldızlı otelin kalitesini; modern yapısı ve sıcak atmosferi ile bütünleştirecek şekilde misafirlerine çok özel bir şehir oteli deneyimi sunmaktadır.

Koru Hotel Çankaya

Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No:51 G.O.P. Çankaya / Ankara

Tel: +90 (0) 312 436 79 79

Faks: +90 (0) 312 436 79 29

cankaya@koruhotel.com.tr

www.koruhotel.com.tr

Aşk-ı Derun Hotel

Aşk-ı Derun Butik Hotel, 14 kaya & taş odası ile Nevşehir’in kalbi Uçhisar Kasabası’nda farklı bir Kapadokya deneyimi sunmaktadır.

Teras, Uçhisar Kalesi ve civardaki vadilerin mükemmel manzarasına hakimdir.

Aşk-ı Derun Boutique Hotel, Cappadocia

Tekelli Mah. Eski Göreme Cad. No:37 Uçhisar / Nevşehir

Tel: +90 (0) 384 219 23 77

Faks: +90 (0) 384 219 23 77

info@askiderunhotel.com

www.askiderunhotel.com

Kolcuoğlu Restaurant – Ürgüp

350 yıllık tarihi geçmişi olan tesis, 2003 yılında Uluer Group tarafından Türk Hava Kurumu’ndan satın alındı. Tarihi dokusuna zarar vermeden, titizlikle yürütülen restorasyon çalışmaları 6 yılda tamamlanarak Kolcuoğlu Ürgüp markasıyla hizmet vermeye başladı.

Duayeri Mah. İstiklal Cad. No:34 Ürgüp / Nevşehir

+90 384 341 24 00

info@kolcuogluurgup.com

www.kolcuogluurgup.com